Örnek Davetiye Yazıları

Bir düğünün en önemli detaylarından bir tanesi düğün davetiyesidir . Çünkü düğün davetiyeleri bir düğünün ilk sinyallerini taşır. Hem senin ve eşinin karakterlerinizi hem de düğün organizasyonunuzun tarzını yansıtan düğün davetiyesi sözlerini seçmen son derece önemlidir. Eğer bu işin içerisinden nasıl çıkacağını bilemiyorsan, sana harika önerilerim olacak! Tek yapman gereken, hem klasik hem de farklı davetiye sözlerini bulabileceğin bu yazıya göz atmak… Bu arada, bir de ricam var. Eğer aklında aşağıdakilerin dışında bir davetiye sözü varsa yazarak sizin gibi çiftlere fikir verebilir misin?

Komik Davetiye Sözleri

Elbette davetiyelerin için parlak fikirlerim olduğu gibi düğün davetiyesi yazıları için de şahane önerilerim olacak. Eğlenceli bir çift, rengarenk bir düğün, coşkulu müzikler… Eğer bu kelimeler seni ve eşini anlatıyorsa esprili davetiye sözleri de davetiyenize çok yakışacaktır.

  • Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
  • Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
  • Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!
  • Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler
  • Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldı